Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı Önleyici Malt 100ml
Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı Önleyici Malt 100ml

Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı Önleyici Malt 100ml (093875)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺85,00(KDV Dahil)
Barkod : 8698931093875
₺85,00 'den başlayan taksitlerle
:
Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı Önleyici Malt 100ml
CatiMalt   | Kediler için Tüy Yumağı Önleyici
Kedilerde tüy yumağını önlemek ve gidermek için özel olarak formüle edilmiş malt macunu
Kediler temizlik amacı ile vücutlarını yalarken bazı kılları da yutarlar ve bu kıllar zaman içerisinde bazı hayvanlarda kıl yumağı haline gelerek kısmen ya da tamamen mide bağırsak sisteminde tıkanmalara neden olur.
Eğer ki tüy yumağı mide fazını geçer ve bağırsaklara yönelirse kireçleşip bağırsakları tıkayabilir. Bu durum genelde uzun tüylü kedilerde sıkça rastlanılmaktadır. Mide fazındaki kusulamayan tüy yumağı problemi çok yalanan kısa tüylü kedilerde sık karşılaşılan bir durumdur.
Korunmak için en iyi yöntem, hem kabızlığı önlemesi amacıyla hem de daha henüz top haline gelmemiş tüy yumaklarının mide ve bağırsaktan nazikçe taşınarak dışkıyla dışarı atılmasını sağlayan Cati Malt Paste ‘ın kullanılmasıdır.
İçeriğindeki MOS (Mannan oligasakkarit) ; Prebiyotik etkisi ile bağırsaktaki yararlı bakterilerin artmasına; zararlı bakterilerin ise azalmasına neden olarak dostunuzun yediği yemeklerden maksimum oranda faydalanmasına yardım eder; bağışıklığın güçlenmesinde rol oynar.
Kullanım Şekli: BioPetActive Cati Malt Paste kedilerde oral olarak kullanılan bir üründür. Ürün kedilerin patisine sürülür ve uygun aroması sayesinde kedi ürünü yalayarak yer. Kullanımı: 2-3 cm büyüklüğünde pasta kedilerin patisine  sürülür. Kıl yumağının önlenmesi amacı ile haftada 2-3 gün, Kıl yumağının giderilmesinde her gün kullanılır.
Etiketler
Bio PetActive, Bio PetActive CatiMalt, Bio PetActive CatiMalt Tüy, Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı, Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı Önleyici, Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı Önleyici Malt, Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı Önleyici Malt 100ml, Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı Önleyici 100ml, Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı Malt, Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı Malt 100ml, Bio PetActive CatiMalt Tüy Yumağı 100ml, Bio PetActive CatiMalt Tüy Önleyici, Bio PetActive CatiMalt Tüy Önleyici Malt, Bio PetActive CatiMalt Tüy Önleyici Malt 100ml, Bio PetActive CatiMalt Tüy Önleyici 100ml, Bio PetActive CatiMalt Tüy Malt, Bio PetActive CatiMalt Tüy Malt 100ml, Bio PetActive CatiMalt Tüy 100ml, Bio PetActive CatiMalt Yumağı, Bio PetActive CatiMalt Yumağı Önleyici, Bio PetActive CatiMalt Yumağı Önleyici Malt, Bio PetActive CatiMalt Yumağı Önleyici Malt 100ml, Bio PetActive CatiMalt Yumağı Önleyici 100ml, Bio PetActive CatiMalt Yumağı Malt, Bio PetActive CatiMalt Yumağı Malt 100ml, Bio PetActive CatiMalt Yumağı 100ml, Bio PetActive CatiMalt Önleyici, Bio PetActive CatiMalt Önleyici Malt, Bio PetActive CatiMalt Önleyici Malt 100ml, Bio PetActive CatiMalt Önleyici 100ml, Bio PetActive CatiMalt Malt, Bio PetActive CatiMalt Malt 100ml, Bio PetActive CatiMalt 100ml, Bio PetActive Tüy, Bio PetActive Tüy Yumağı, Bio PetActive Tüy Yumağı Önleyici, Bio PetActive Tüy Yumağı Önleyici Malt, Bio PetActive Tüy Yumağı Önleyici Malt 100ml, Bio PetActive Tüy Yumağı Önleyici 100ml, Bio PetActive Tüy Yumağı Malt, Bio PetActive Tüy Yumağı Malt 100ml, Bio PetActive Tüy Yumağı 100ml, Bio PetActive Tüy Önleyici, Bio PetActive Tüy Önleyici Malt, Bio PetActive Tüy Önleyici Malt 100ml, Bio PetActive Tüy Önleyici 100ml, Bio PetActive Tüy Malt, Bio PetActive Tüy Malt 100ml, Bio PetActive Tüy 100ml, Bio PetActive Yumağı,
lF72CICW240DEJLEu6oo