Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödül Stick 3x5 Gr
Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödül Stick 3x5 Gr

Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödül Stick 3x5 Gr (BOSP011)

Marka : Bosphorus
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682320673458
₺19,90 'den başlayan taksitlerle

Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödülü Stick 3x5 Gr

:

 

 

 

Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödülü, damak zevkine düşkün kedilerimiz için üretilmiştir. Tek kullanımlık ambalajı sayesinde, her zaman taze ve yumuşak kalacaktır. Günlük kullanım için uygundur. Benzersiz yapısı ve lezzeti ile kedinizin vazgeçemeyeceği bir ödül mamasıdır.

Besleme Önerileri: Kedinizin ırkına ve kilosuna göre her gün 1-2 adet verebilirsiniz. 3 aydan küçük yavru kedilere verilmesi uygun değildir. Yanında daima taze su bulundurunuz.

 

İçindekiler

  • Et ve et yan ürünleri (Tavuk eti %10- Ciğer %2)
  • Bitkisel yan ürünler
  • Mineraller

 

  • Kediler için tamamlayıcı gıdadır.
  • Analiz Değerleri: Ham protein %32, Ham yağ %20, Ham kül %10, Nem %28.

 

 

 

Etiketler
Bosphorus, Bosphorus Tavuk, Bosphorus Tavuk Etli, Bosphorus Tavuk Etli ve, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödül, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödül Stick, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödül Stick 3x5, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödül Stick 3x5 Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödül Stick Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödül 3x5, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödül 3x5 Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Ödül Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Stick, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Stick 3x5, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Stick 3x5 Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Stick Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi 3x5, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi 3x5 Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Kedi Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Ödül, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Ödül Stick, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Ödül Stick 3x5, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Ödül Stick 3x5 Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Ödül Stick Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Ödül 3x5, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Ödül 3x5 Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Ödül Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Stick, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Stick 3x5, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Stick 3x5 Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Stick Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli 3x5, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli 3x5 Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Ciğerli Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Ödül, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Ödül Stick, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Ödül Stick 3x5, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Ödül Stick 3x5 Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Ödül Stick Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Ödül 3x5, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Ödül 3x5 Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Ödül Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Stick, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Stick 3x5, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Stick 3x5 Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi Stick Gr, Bosphorus Tavuk Etli ve Kedi 3x5,
lF72CICW240DEJLEu6oo